Slash and Shonen-ai

Tam kde se snoubí země s nebem

Petr & Max

Výhra!

Název povídky: Výhra!
Fandom: originál
Pokračování: možná
Autor: Kleo
Páry: Petr/Max
Přístupnost: 18+
Shrnutí: Max má manžela. Manžel nesnáší fotbal a hokej. Petr chce aby mu Max vynahradil chvilky, které trávil se sportem místo s ním.

  

 

„A to je konec utkání Česko proti Švýcarsku, Česko zvítězilo 1:0!“ Ohlásil komentátor radostně. Max potěšeně zatleskal. Dál sledoval - rozvalen na gauči -obrázky českých fanoušků jak na Václavském náměstí, tak v Bazileji  -ve Švýcarsku. Všichni skandovali: „Kdo neskáče není Čech!!!!!!“ a „Češi do toho!!!“. Spokojeně se rozvalil ještě víc a pravou rukou si prohrábl černé vlasy. Vypnul televizi a rozhlédl se kolem sebe. Gauč, na kterém seděl byl béžové barvy. Několik polštářů na něm bylo buď hnědé či též béžové barvy. Před ním na stolku byli dva prázdné talíře a mísa, ve které bylo na dně několik špejlí. Na jednom talíři byli klobásky v listovém těstíčku, na druhém steak, sendvič a v míse krůtí prsty na špejli. Samozřejmě, kdyby to bylo na něm, vystačil by si jen s brambůrkami, ale jeho drahá polovička se rozhodla, že ho nenechá jíst něco tak moc nezdravého a tak navařila. Petr byl prostě zlato. Už rok jsou spolu a jediné období, kdy jim to spolu neklapalo když bylo buď mistrovství v hokeji – ještě teď pěnil jak to projeli – a mistrovství ve fotbale. To se od něj Petr naprosto distancoval a zavíral se v pracovně či kuchyni, kde experimentoval s vařením. A experimenty byly vždy moc chutné.

Max se trochu mátožně postavil. Sebral talíře, mísu a vydal se směr kuchyň.

Přivítala ho prostorná vzdušná místnost. Linka měla v mdlém měsíčním světle bledou barvu. Petrova oblíbená barva byla béžová a v celém bytě to bylo znát. Jemu samotnému nevadila a tak nechal výbírat Petra. Vložil jak talíře tak mísu do myčky. Petr tady nebyl, takže to znamenalo, že je v pracovně na počítači. Potichounku se vydal do pracovny svého manžela. Tiše se připlížil ke dveřím a ještě tišeji je otevřel. Nevrzaly. Jak on tak Petr byli na ten zvuk alergičtí.

Nakoukl dovnitř. Jak předpokládal, zády k němu seděl na otáčecí židli blonďatý muž s černými sluchátky na hlavě. Když se zaposlouchal do ticha pracovny, uslyšel jen tiché klapání kláves,  jak do nich Petr ťukal, a ještě tišší hudbu. Už bez obav, že ho hluk odhalí zavřel dveře a pomalu přešel ke svému milenci. Když stál těsně  za jeho zády, nakoukl mu přes rameno. Na monitoru byl plán nějakého bytu. Jejich to nebyl – to poznal.

Přesunul se k levé časti krku svého partnera. Jemně ho olízl. Petr s sebou příšerně škubl, rychle si sundal sluchátka a ohlédl se. Max se tichounce pochechtával. Petr svraštil obočí. Blonďaté vlasy sestříhané na ramena měl mírně pocuchané od sluchátek a nosík roztomile nakrčený. Lehce ho na něj políbil a židli si otočil tak aby měl - teď trochu naštvaného -  milence před sebou. Podíval se mu do očí a pokusil se tvářit pokorně. Petr jen obrátil oči v sloup a dal mu jemný pohlavek. Max se sklonil pro polibek. Měl být lehký. Jenom dotyk, ale jak se zdálo Petr chtěl víc... Mnohem víc. Chtěl si asi vynahradit čekání.

Jejich jazyky se propletly a Petr si ho přitáhl k sobě na židli. Donutil Maxe aby si mu sedl mezi nohy, které roztáhl. Když žhavý polibek skončil, oba slastně zasténali. Maxovy ruce si našly cestu k poklopci  Petra. Ten si ho přitáhl pro další polibek. Maxovy šikovné ruce velice snadno zdolaly pásek. Rozepínal ho snad po stopadesáté a určitě ho ještě hodněkrát rozepínat bude. Pásek byl rozepnutý a teď přišel na řadu knoflíček a zip. Nemohl odolat a přes látku jeansů polaskal milencovu erekci. Ten se vzepjal k jeho ruce a zasténal. Petrovy ruce se snažily odstranit pásek Maxe, ale ten ho zadržel. Chytil obě jeho ruce, jednu podruhé políbil se slovy: „První jsi na řadě ty, miláčku.“ Petr jen zavzdychal a nechal se opečovávat.

Max se trochu zasmál a přes kalhoty dýchl na zvětšující se erekci. Petr mu zaťal pravou ruku do vlasů a levou svíral opěrku židle. Černovlásek si tedy kleknul na kolena. Rozepnul knoflík a zip. Ale nepřestával jemně hladit erekci, která si přímo žádala o jeho pozornost. Jak cítil,  jeho stav nebyl o moc jiný než ten Petrův, ale jak slíbil, první na řadě je Petr. Naznačil partnerovi aby se nadzdvihl v bocích, aby mohly dolů kalhoty.  Petr udělal, oč byl žádán. Max se nehodlal dál zdržovat, protože s kalhotami mu svlékl i trenýrky. Zasténal, když se jeho – teď již odhalená – erekce dostala na studený noční vzduch. Ani si neuvědomil jaká je tu zima...

Max odhodil Petrovy kalhoty někam za sebe. Jediné čemu se teď věnoval byla jeho drahá polovička. Petrova erekce se tyčila do výše jako stožár. Jemně ho políbil na špičku a pak si ho vzal do úst celého. Polykal, sál, olizoval a líbal. To vše pro to, aby ze svého partnera vyrazil další slastný sten. Na hlavě cítil milencovy ruce, jak jej přitlačují stále víc do svého klína a jak udávají rytmus. Poddal se přání ruky a nechal se vést.

Když ucítil, že Petr je blízko vrcholu, zintensivnil své pohyby. Jeho manžel se mu bouřlivě udělal do úst. Max spokojeně slízal všechno, co mu jeho miláček poskytl.

Pomalým tahem stáhnul Petra z křesla a věnoval mu polibek. Jeho milenec byl vláčný a ochotný. V tomto stavu ho miloval, miloval vědomí, že tohle mu způsobil on. Petr rozlepil jedno oko a posléze i to druhé. Spokojeně se k němu přivinul a jen tak ‚náhodou‘ zavadil o jeho mužství, které si víc než žádalo o pozornost. Blonďák pozvedl obočí a ten samý pohyb udělal znovu. Vysloužil si tak od Maxe sérii vzdechů. Ten ale už nehodlal dál čekat. Byl až příliš vzrušený a Petr si až příliš dovoloval. Vzal Petra do náruče. Jeho milenec měl na sobě jen bílou košili. Max rozrazil dveře do ložnice a složil ho na postel. Petr si ho k sobě okamžitě stáhnul. Pomáhal mu se svlékáním. Tričko, Jeany a v neposlední řadě spodní prádlo. Při tom se nezapomněli líbat a kousat. Petr ochotně políbil každé nové místečko. Když byl Max konečně jen v rouše Adamově, všiml si, že jeho drahá polovička má ještě pořád košili. Téměř se zvířecím zavrčením se na ní vrhl. Byl vzrušený k nepříčetnosti, chtěl se dotýkat svého partnera všude a tady ta věc mu to znemožňovala. S prvními  knoflíčky se nepáral. Jednoduše je utrhl. Ale když ucítil, jak se Petrova ruka pustila jeho úd, pochopil. Omluvně ho políbil na krk a vysloužil si slastný vzdech.

Další knoflíčky byly trochu problém. Ruce se mu třásly nedočkavostí a touhou. Ale když se mu naskytl pohled na dvě třešničky, musel uznat, že to za tu námahu stálo. Jednu – pravou – vzal do úst a začal jemně žižlat a kousat. Druhou zatím dráždil rukou. Ucítil že ruka na jeho pohlaví se sevřela pevněji a jeho citlivý sluch zaznamenal další vzdechy. Ještě jednou olízl bradavku a vydal se na druhou. Jemně povalil Petra tak, aby byl nad ním. Petr si ho okamžitě přitáhl k sobě tak  jako před chvíli. Zatím co mu Max laskal bradavky, roztáhl nohy.

Když se mu zdálo, že Max se až příliš zajímá o bradavky, tak rukou zatlačil na jeho hlavu, aby se vydal dál. Max se tiše zasmál a vyhověl mu. Jenže jeho penis, který stále tepal ho zbavoval rozumu a místo něj přišel chtíč. Přímo zvířecí.

Petrova údu si nevšímal a místo toho si nechal od milence podat nádobičku s krémem. Popadl nejbližší polštář a strčil ho Petrovi pod kříž. Ten už věděl co to bude znamenat. Snažil se uvolnit co nejvíc to šlo...

Max si potřel tři prsty krémem. Jedním prstem vnikl do Petra. Ten se prohnul jako luk. Max ho přidržoval levou rukou a prstem, kterým byl v něm se ho snažil co nejvíce připravit na svůj vpád.

Druhý prst. Max cítil, že se už dlouho ovládat nedokáže a Petr mu v tom moc nepomáhal. Kousal ho do krku, zasypával mu vše na co dosáhl polibky.

Třetí prst. Slyšel pod sebou Petra prosit, aby do něj vstoupil, že je připravený dost. Kéž by. Chtěl mu říct, že určitě ne tak moc aby ho vůbec nezranil, ale mozek mu úplně vypověděl službu. Vytáhl všechny tři prsty a bohatě si potřel svůj naběhlý penis.

Uslyšel jak pod ním Petr zakňučel. Začal do něj pomalu pronikat celou svou délkou. Petr sykl. Tak přeci ho nepřipravil dobře... Stačil si pomyslet, ale to už se Petr pohnul proti němu. Oba zasténali.

Oběma mozek vypověděl službu a již si přáli to jediné uspokojení. Občasné kousnutí, sténání a konečné vyvrcholení dvou těl. Max napumpoval tělo svého milence  spermatem a Petr se udělal mezi ně. Vyčerpaně se na Petra svalil. Ten ho objal. Pořád měl Maxe v sobě... Byl to neuvěřitelný pocit...

Už tři roky jsou spolu a rok jsou spolu oficiálně i s prstýnky. Zahleděl se na prsteníček levé ruky. Skvěl se na něm zlatý kroužek s malým drahokamem. Max z něho konečně vyklouzl a podíval se, co to jeho pravá polovička tak zaujatě sleduje. Lehce se usmál. Vzal ho za levou ruku a jemně ji políbil. I přes šero v pokoji uviděl jak se Petr začervenal. Což bylo neuvěřitelné. Před chvílí prožili divoký sex a on se červená nad tím, že ho políbil. Proto ho tolik miluje. Překulil se z Petra a sáhl na noční stolek. Ležel tam ručník. Oba je otřel a každý kousanec políbil . Když je oba očistil, obejmul Petra a ten okamžitě usnul. On sám si ještě chvíli hrál s Petrovými dlouhými vlasy.

Ten se najednou probral, posadil se a podíval se na Maxe ospalýma očima. Max jen překvapeně zamrkal... Nechtěl ho budit... Petr lehce naklonil hlavu na stranu a zeptal se: „Když že to zase hrajeme?“ Max se zářivě usmál. „Ve středu, miláčku.“ A políbil ho.

 

 

 

Konec.

 

Za beta-read děkuji Redmoony.  

 

 

 

 

Poslední komentáře
15.08.2008 23:55:17: jj je olympoška mohla bys něco napsat =) pokud ano tak se těším tahle se mi líbila xDsmiley${1}
03.08.2008 12:52:07: Chybička se vloudila no xD Ale s turkama jsme to taky profrčerli T.T Začínám o tom uvažovat, nejdří...
12.07.2008 18:06:33: jo tak tohle je dooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...
 
Každý z nás je anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout. - L. de Crescenzo