Slash and Shonen-ai

Tam kde se snoubí země s nebem

Petr & Max

Růže, sushi a čokoláda

Děj: Je Valentýn. Svátek lásky. A Petr má plán a....Maxe :D
 

Růže, sushi a čokoláda

 

Blonďatý mladý muž se ochomýtal kolem kuchyňské linky a pohupoval se do rytmu písničky od Justina Timberlakea, Sexy back. Dneska byl Valentýn a on se rozhodl, že pro svého miláčka udělá něco dobrého, když je kvůli té chřipkové epidemii celé dny v práci. Petr už ji má za sebou. Ještě teď se červenal a zdráhal se dojít si do lékárničky byť jen pro paralen, když si vzpomněl na Maxovy příjemné a odzbrojující léčebné metody.     

Vytvářel cukrátka ve tvaru X a O. Jedno z nich znamenalo polibky, druhé objetí. Jen si právě nemohl vzpomenout, co znamená co. Už jen čekal, až se dopečou, a mezitím připravoval růžový a bílý marcipán, aby tvary ozdobil.

Na jejich bytě nijak výrazně nebylo vidět, že je Valentýn. Spíš tu byly změny související s jarem, které přišlo, vystrčilo růžky, zase se zasmáním odešlo a nechalo je zasypané sněhem. Petr se zamračil. Jarní slunce bylo moc příjemné. Ale teď je pryč. Naštěstí ten sníh, který napadne večer a ráno, do odpoledne zase roztaje. Ha! A prý že není globální oteplování...

U okna kvetl žlutý narcis a několik květin, strategicky rozmístěných po pokoji, mělo poupátka.

Ozvalo se cinknutí a Petr spěchal k troubě. Tohle nechtěl a nemohl připálit. Vyndal cukrátka z trouby a začal je zdobit. X růžově a O bíle.

Po půl hodině byl se svým dílem spokojen.

Natáhl se do horních skříněk a vytáhl pár svíček. Ďábelsky se usmál. Hodlal si svatého Valentýna pořádně užít... Svíčky byly dlouhé a rudé. Pohlédl na cukrátka. Ta musela vychladnout a ztuhnout. Mrkl do ledničky. Tam bylo sushi. Nigiri s lososem, krevetou a krabem. Víc toho stejně nesnědí.

Položil svíčky na stůl a jal se ohřívat čokoládu. Čokoládové fondue s jahodami... Ty byly taky v ledničce.

Zatetelil se, jen co si představil, co se bude v noci dít.

Čapnul svíčky a šel do koupelny. Otevřel dveře a naskytl se mu pohled na velkou, hlubokou vanu. Trval na japonském stylu. On osobně totiž koupele miloval… a ještě víc miloval, když s ním byl v koupelně, či ještě lépe ve vaně, Max.

Po kapsách začal hledat zapalovač. Škrtnul a zapálil svíčku. Nakapal vosk na kraj vany, aby tam svíčka držela, a přilepil ji. To opakoval ještě několikrát. Když byl hotov, svíčku sfoukl. Další ďábelský úsměv se mihl jeho tváří.

Mrkl na hodinky. Třičtvrtě na osm. Za chvilku bude Max doma a on ještě neni převlečený!

Vyletěl z koupelny jako namydlený blesk a běžel do ložnice. Oblečení měl prozíravě položené na posteli. Bílou košili s modrým svetrem. Černé kalhoty měl už na sobě. Podíval se do zrcadla na toaletním stolku. Zamračil se do něj a předklonil se, zatřepal hlavou a prudce se  narovnal. Ano. To je ono. Vypadal jako malý rošťák. Přesně tak se cítil...

Ve dveřích zarachotil klíč. Petr vyběhl z ložnice a v předsíni prudce zabrzdil. Tam se opřel o stěnu a čekal, až Max vejde. Dveře se otevřely a dovnitř vešel vysoký mladík s hnědými vlasy. Sundal si bundu a už se chystal, že si zuje boty, když se zarazil a pohlédl na Petra. Ten uhnul pohledem, pokrčil rameny a vlepil mu pusu na čelo. Pak se otočil a šel do kuchyně připravit sushi, jahody, a odstavit čokoládu.

Max zatím v předsíni zakroutil hlavou a opatrně vytáhl rudé růže.. Tedy... Nejdřív je musel vybalit z papíru, který je chránil před zmrznutím. Venku je děsivá zima. Snažil se nadělat co nejmíň hluku, když ty křehotinky vybaloval. Pár zašustění bylo, ale to nestálo za řeč. Tiše se vkradl do kuchyně.

Petr kmital kolem stolu se sushim a hůlkami. „Petře?“ Ozval se jemně. Ten se otočil a jeho oči se rozšířili údivem, když spatřil růže v rukou Maxe. „Ty si nezapomněl.“ Zašeptal dojatě a vrhl se mu kolem krku. Max jen tak tak stihl položit růže na skříňku, aby mohl obejmou to žádostivé tělo. „Jak sis mohl myslet, že bych na tebe zapomněl, blázínku?“ Řekl a lehce ho zhoupnul v náručí. Blázínek se odtáhl a uhnul očima. Styděl se. „Půjdeme jíst!“ Vyhrkl. Max se zasmál a jal se shánět vázu. Pak se zarazil. „Ještě si půjdu umejt ruce a sem...“ „Ne!“ Vyhrkl Petr a chytl ho za ruku. „Ne. Umej si je tady. Ale NECHOĎ do koupelny.“ Nakázal a pustil jeho ruku. Max vzdychl a šel si umýt ruce do dřezu. Petr si oddechl. V koupelně už bylo vše připravené. Voda pomalinku natékala do vany, svíčky hořely a na okraji vany byla horká čokoláda s jahodami. To by potom nebylo překvapení.

 

Společně usedli ke stolu. Oba uchopili hůlky a docela šikovně s nimi jedli sushi. Petrovy oči jiskřili a Max jimi byl naprosto uchvácen. Znal svou polovičku natolik dobře, aby věděl, že něco chystá.

Cítil mravenčení v podbříšku. Těšil se. Jako malý kluk.

 

Oba zhltli Nigiri. Petr se šelmovsky usmál a odnesl talířky do dřezu. Max se k němu potichu připlížil.

Objal ho kolem pasu a přejel mu jazykem po krku. „Pojď do postele.“ Zavrněl a jemně ho postrčil k ložnici. „Ne.“ Řekl rozhodně Petr, otočil se k Maxovi a položil mu ruce kolem krku. „Půjdeme do koupelny.“ Přitom svůdně mrkl řasami. Max přikývl a popadl Petra do náruče. Ten překvapeně vyjekl a rozesmál se. Byl to bezstarostný smích.

Max otevřel dveře koupelny a zalapal po dechu. Koupelny byla ozářená svíčkami. Voněla tam čokoláda. Do úst se mu nahrnuly sliny. Nejen díky čokoládě a jahodám, ale i kvůli představě toho, co asi budou provádět. Do jejich velké vany pořád přitékala voda, ze které stoupala pára.

Petr se mu v náručí zamlel a Max ho pustil. Světlo zhaslo, koupelna byla osvícena jen svíčkami.  Blonďák už se zbavoval svetru, košile a kalhot, zůstal jen ve spodním prádle, když se ohlédl na Maxe, který ho sledoval hladovým pohledem. Zavrtěl hlavou a lehce pohnul boky. Rukou si zajel do trenýrek. Max si urychleně začal svlékat mikinu, tričko a džíny. Hodil je někam do rohu koupelny. Zbývaly mu jenom slipy. Petr se na něj podíval a začal si trenýrky pomalu stahovat. Odhalil tak napůl vztyčený úd. Trenky spadly ke kotníkům, on z nich vystoupil a zatočil s nimi na prstu. Pak se pomalu otočil dokola aby si ho mohl Max prohlédnout a pak vstoupil do vany plné horké vody. Maxovi se dělaly mžitky před očima. Serval ze sebe slipy a připojil se k Petrovi. Ten spokojeně zasténal, když ucítil pevné tělo za tím svým. Taky cítil tvrdnoucí úd. Pomalu se otočil na Maxe. „Chci tě. Moc. Strašně moc!“ Zašeptal touhou a už cítil na svém zadku zvědavé ruce. Troch se posunul a prsty byly tam, kde být měly. U jeho otvoru. Nespokojeně zasténal, když prst jen pohladil. „Maxi!“ Zavrčel. Ten ho políbil na nosánek. „Nechci tě zranit. Zrovna dnes ne.“ Konejšil ho jemně, i když do něj konečně zasunul prst. „Ale já chci! Zrovna dnes. Chci to divoce!“ Vykřikl a kousnul svého partnera do krku. Ten zasténal a přidal druhý prst.

Polaskání jazyka na krku, tam, kde předtím kousnul.

Ruka, která našla jeho penis pod vodou a začala ho jemně třít.

Třetí prst.

Ucítil na bradavkách ruku. Nejdřív jemné laskání, potom důslednější péče. Pak přišla na řadu druhá.

Jedno tělo se nadzvedlo a voda vycákla ven.

Nasměroval svůj úd do té úzké prdelky.

Petr dosedl a trochu bolestivě zasténal, ale držel Maxe pevně, aby se nemohl hnout. „To bude dobrý.“ Dýchal ztěžka, ale pak se pomalu pohnul dolů a nahoru. Jen tak na zkoušku. Bylo to dobré. Voda vše usnadnila.

Začal se pomalu pohybovat. Za chvilku se oba ponořili do víru vášně.

 

Byli unavení, ale slastně unavení. Petr ležel na Maxově hrudníku a ten ho jemně umýval houbou plnou pěny.

Blonďák se natáhl pro jahodu, namočil jí do čokolády a nabídl Maxovi. Ten jí snědl na dvě kousnutí a pak Petrovi olízl prsty, zapatlané čokoládou.

Pak se Max zamyslel. „Víš, že mořské plody a čokoláda jsou silné afrodiziakum?“ Petr se usmál a v očích mu zaplálo: "Napekl jsem ještě cukrátka..." S tím se vyhoupl z vany, a, místy ještě pokrytý pěnou, odešel do kuchyně. Max zasténal. On ho zničí! S touto myšlenkou se vyškrábal z vany, zhasnul svíčky a spolu s miskou čokolády vyrazil za svým milencem.

 

 

 -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-

  

A/N:

Valentýn. Tenhle pár přímo svádí k tomu, sepsat něco na toto téma.

Jak jsem přišla na X (objetí) a O (polibky)? To víte. Nakupovali jsme (mamka, no jo no) a já se děsně nudila. A tak jsem hrábla po stojanu a tam byl můj oblíbený časopis... Jsou tam moooc dobré recepty xD A tam byl recept na tyhle cukrátka :D

Aby jste se neztratili v sushi: odkaz

Beta-reader: Redmoony - nikdo jiný nemá tolik trpělivosti... :D

Poslední komentáře
24.08.2016 12:07:27: www.dedra-katalogy.cz Dedra Aviváž za bezva cenu, Dedra registrace zdarma - Slevy Dedra
23.10.2014 18:24:27: Inspirujte se přírodní kosmetikou Oriflame aktuální katalog. Katalog najdete na našem webu. V Orifla...
12.05.2014 21:25:17: Kosmetika Oriflame levně - Oriflame se slevou 23%, registrace nových členů Registrace Oriflame zdar...
03.04.2014 11:43:21: www.kosmetika-sleva.cz Uvítáte slevu 23% na kosmetiku? Registrujte se k Oriflame. Oriflame-přírodní ...
 
Každý z nás je anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout. - L. de Crescenzo