Slash and Shonen-ai

Tam kde se snoubí země s nebem

Petr & Max

Ach ta chřipka...

Název povídky: Ach ta chřipka...nebo ne? 
Fandom: originál
Pokračování: ano, ale nenávazné
Autor: Kleo
Beta-read: Redmoony
Páry: Petr/Max
Přístupnost: 18+
Shrnutí: Petr je nemocný. A Max má ďábelský nápad
 

Ach ta chřipka....nebo ne?

 

„No tak miláčku... Nezlob. Musíš to vypít,“ Přemlouval Max svou drahou polovičku. Ta už několik dní churavěla v jejich společné posteli. Petr totiž chytil chřipku. Takhle ležel už týden. Max si říkal, že, nebýt doktorem, asi se zblázní strachy. Naštěstí doktor byl (a čerstvě vystudovaný), tím pádem věděl co Petrovi dávat aby se rychle  vykurýroval.

Čaj, obklady, paralen, ještě víc čaje a ležet, ležet, ležet. Jeho sladký brouček ho ale nehodlal poslechnout a tak občas pobíhal po bytě s tím, že se už MUSÍ vrátit do práce, protože bez něho se tam neobejdou. Max nad tím jen kroutil hlavou a se slovy: „Ať jim to klidně spadne na hlavu, ale TY musíš ležet!“ ho nahnal zpět do postele. Jenže čím častěji tam Petra posílal, tím více uvědomoval to, že on do práce musí. Kvůli Petrovi si totiž vzal volno. A jelikož pracuje na klinice na dětském oddělení a  tam to vypadá na chřipkovou epidemii, už mu z nemocnice třikrát volali kdy mu končí dovolená, že ho potřebují tam.

Petr si od něj konečně vzal ten protichřipkový čaj a on sáhl do šuplíku pro teploměr. Petr usrkával čaj a díval se na něj zadumaným skelným pohledem. „Měl by ses vrátit na kliniku. Ty děti tě potřebujou víc než já,“ s tím do sebe kopl zbytek čaje. Max si povzdechl. „To je možná pravda, ale já tě tu nechci nechávat samotného,“ mávl neurčitě po ložnici. „Ještě by se ti to zhoršilo – když tu tak lítáš jenom v pyžamu,“ domlouval mu smířlivě. Petr si povzdechl, zvedl levou paži a Max mu pod ní strčil teploměr. „Jdu uvařit další čaj a ty si zatím lehni. Potřebuješ nabrat síly,“ s tím sebral Petrovi hrnek, druhý vzal ze stolu, dal mu pusu na čelo a vydal se do kuchyně. Položil hrnky do dřezu, konvici naprosto automaticky naplnil vodou z kohoutku a zapnul. Zatímco se voda vařila, omýval hrníčky a pokládal je do odkapávače. Kuchyní se nesl zvuk varné konvice. Max stál opřený o dřez a přemýšlel. Nevadilo mu se starat o Petra. Dokonce se mu to i líbilo. Bylo v tom něco... ani to nedokázal vyjádřit. Vadilo mu jen, že spolu nemůžou nic mít. První dny byl Petr celý rozbolavělý a Max měl radost, když ho donutil spolknout prášek a zapít jej čajem. Jak dny ubíhaly lepšilo se to, ale Max nechtěl nic riskovat. Pohledem zabloudil k lékárničce na stěně.  Mohl by Petrovi vzít další paralen...

Jen co lékárničku otevřel, padl mu pohled na krabičku paralenu. Když ji vytahoval tak spadla na zem ještě jedna krabička. Ohnul se pro ni. Jen co uviděl nápis hrdě hlásající obsah, strnul uprostřed pohybu. Krabička nesla jednoduché slovo, které najednou nabylo úplně jiný význam.

Čípky.

Max nasucho polknul. Samozřejmě věděl, při jakých obtížích se čípky používají. A jako správný doktor věděl jak se mají „užívat“. Sebral krabičku ze země. V jedné ruce měl paralen a ve druhé čípky. A v hlavě se mu rodil dokonalý plán. Lehce se zachichotal. Paralen strčil zase do lékárničky. Krabičku s čípky položil na kuchyňskou linku, protože voda byla uvařená. Do umytého hrníčku dal pytlík a zalil. Teď stačí pět minut počkat. Ďábelsky se usmál. Skoro cítil, jak mu rostou růžky.

Pět minut uběhlo jak mrknutí oka a on popadl krabičku i hrnek. Jeho drahá polovička se rozvalovala v posteli a vypadala, že jí to vůbec nebaví. Však on mu už našel zábavu.

Nasadil laškovný tón. „Drahý.“ Petr k němu okamžitě zvedl hlavu. Takhle na něj Max mluvil jen při jediné věci. Max lehce houpal v bocích, když se k němu přibližoval. Hrníček v ruce jedné a záhadnou krabičku v ruce druhé. Schválně ji držel tak, aby název nebyl vidět. Přeci jen... nechtěl milence připravit o překvapení.

Sedl si na okraj postele. Kolem hlavy svatozář. „Napij se,“ podal mu hrnek. Petr ho poslechl. Čaj byl horký, tak jen usrkl. Pomalu hrnek položil na stůl a zadíval se na Maxe, který se snažil tvářit jak nevinnost sama. Naklonil hlavu na stranu. Max to bral jako souhlas. „Mám něco, co vyléčí tu tvoji chřipku,“ Petr se k němu nahnul. „Ale bude to stát oběti,“ dodal Max se zdviženým ukazováčkem. „Cokoliv!“ Vyhrkl Petr bez rozmýšlení. Max nasadil ten nejsvatější výraz, který v tu chvíli svedl a ukázal Petrovi krabičku tak, aby byl vidět název. Ten nasucho polkl, když si jej přečetl. A taky ho polilo horko, které neomylně mířilo do slabin. Najednou cítil jak červená a dech se mu zrychluje. Neměl s Maxem nic dost dlouho, takže ho vzrušila jen představa toho, kam mu Max bude čípek strkat. Max si dobře všiml změny Petrova vzhledu. Mírně červené tváře, zrychlený dech a nepřehlédnutelná tvrdost v jeho pyžamových kalhotách. Cítil, jak sám tvrdne.

„A co mám dělat, pane doktore?“ Oslovil ho najednou Petr. Max po té otázce ztvrdl snad ještě víc. Když to jeho polovička chce takhle, proč ne? „Otočte se ke mně zády...“ Petr okamžitě udělal co mu nařídil. Max polkl. „Svlékněte si kalhoty a ohněte se,“ naskytl se mu pohled na dokonalý zadek jeho partnera. Kalhoty nepříjemně tlačily na dál tvrdnoucí vzrušení. „Lehce roztáhněte nohy.“ Kdyby se jen trochu posunul, mohl by do něj vniknout... Ale tohle nedělali, aby si užili sexu. „Copak, pane doktore?“ Otázal se ho nevinným hlasem Petr a hleděl na něj přes rameno. Ale oči ho prozradily. Byli vzrušením lesklé. „Hned!“ s tím se natáhl pro krabičku a vyndal čípek. Nadechl se a začal ho vsouvat do Petra. Ten tichounce zasténal. Max dál zasouval čípek. Cítil jak se mu v puse hromadí sliny. Nahnul se nad Petrova záda. Ten se ještě víc natáhnul. Byli ve stejné poloze jako při sexu. A Max cítil, že  za chvilku bude místo prstu s čípkem v Petrově zadečku jeho vlastní vzrušený penis. Ale dál se pokoušel ovládat. Prst s čípkem zavadil o Petrovu prostatu. Petr se neudržel, hlasitě zasténal a přirazil proti pronikajícímu prstu.

Max začal prst pomalu vytahovat. Čípek byl tam, kde být měl. Slyšel Petrovo protestné sténání. Políbil ho na krk. Prst byl vytáhnutý a Max si otočil Petra čelem k sobě.

Ten měl rozepnutou košili. Kalhoty pryč. Zrychleně dýchal. Líce rudé. Jeho vzrušený penis se tyčil do výšky. Nestoudně roztáhl nohy. „Chci tě! Hned teď!“ Na důkaz toho, že to myslí opravdu vážně si naslinil jeden prst a vsunul si ho do análního otvoru. Druhou rukou si začal třít naběhlý penis. Max zavrčel a násilně odtáhl Petrovu ruku z penisu, přirazil mu ji k čelu postele. Na to, že má Petr ještě ruku ve svém análním otvoru, lehce pozapomněl. „Opravdu to chceš?“ Zavrčel znovu a vrhl se na jeho krk. Jemně kousl a pak kousance olízl. „Co myslíš?“ Optal se Petr a začal třít svoji erekci o tu v Maxových  kalhotách. Hrubá látka způsobila ještě větší vzrušení. Max nad ním zasténal, ale zatím se držel. „Ale jsi nemocný...“ Odporoval slabě. Petr se na něj podíval. „Už jsi mě vyléčil... vzpomínáš?“ S tím se před Maxovým obličejem objevila Petrova druhá ruka. Ukázal mu jen jeden prst. Ukazováček. Ten byl pokrytý nějakým olejíčkem*. Petr strčil do pootevřených úst Maxe. Ten ho bez zaváhání pohltil. Jemně kousl a olizoval jako lízátko. Takhle to dělal s Petrovým penisem. Petr protočil oči a zasténal. Začal se rychleji třít o Maxův rozkrok.

Vytáhl prst z Maxovi pusy a přitáhl si jeho hlavu těšně ke své. „Udělej. Mě. Zezadu!“ S tím vytrhl svou ruku z manželova sevření a otočil se k němu zády. Vystrčil zadek.

Max na nic jiného nečekal. Obratně si rozepl pásek a zip. Vytáhl svou mohutnou erekci a bez jakýchkoliv příprav ji strčil do Petrovy zadnice. Oba zasténali uspokojením. Max zavrčel – vytáhl penis a prudce přirazil. Nezapomněl samozřejmě zavadit o Petrovu prostatu. Ten zasténal a pohnul se proti němu.

Max přirážel do Petrova roztouženého těla a v rytmu přírazů třel jeho penis. Byl to divoký a nespoutaný sex. Max se nahnul nad Petrova záda a kousnul ho do krku jako samec, který si přidržuje samici. Začal rychleji přirážet. Pustil Petrův krk ze sevření zubů. Hluboce do Petra zajížděl a zase skoro vyklouzl ven. Petr už byl úplně zbaven kontroly a jen hlasitě sténal a přirážel k Maxově penisu. Maxe přemohla touha po uspokojení, tak zrychlil tempo a zcela nestoudně slintal na partnerova záda.

Vytoužený vrchol přišel prudce. Max vystříkl do Petra a ten se udělal na prostěradlo pod sebou. Maxovi se z dělaly až mžitky před očima. Úplně viděl všechny ty hvězdičky.

Když orgasmus vyprchal, Max políbil milencův krk a vyklouzl z něj.
“Miláčku...“ otočil k sobě Petra. Ten měl tváře pokryté slzami a přiblblý úsměv na rtech. „Tohle byl ten nejdivočejší sex, co jsem kdy měl... Maxi,“ Max se jen slabě a zmoženě usmál a zlehka políbil svého manžela na rty. Jako motýlek. Petr spokojeně zapředl a s tichým: „Ještě,“ Se dožadoval dalších jemných polibků. A Max ho rád poslechl.

 

 

 

 

Poznámka autorky:

Nikdy, ale opravdu NIKDY neříkejte slashovému maniakovi kam se čípky strkají. :-)

U mě tu chybu udělala učitelka na Výchově ke Zdraví...

A vidíte co z toho je xD

Uhm… Děkuji Redmoony, že vydržela mé trapné, debilní a naprosto neduchaplné poznámky či dotazy. A ještě k tomu po ránu xD

 

*olejíček, který má Petr na prstu, je z toho čípku. Tohle sem dávám proto, že i Redmoony musela „sáhodlouze“ přemýšlet, odkud se ten olejíček vzal xD

 

 

Jelikož jsem si tento pár docela oblíbila (a doufám, že vy také), tak z kategorie jednorázovky se tito dva manžílci stěhují do kategorie ... .

Petr Malý (Müller) a Max Müller, taky jsem řešila s Redmoony to, že jsou manželé a jestli by neměli mít stejné příjmení nebo alespoň pomlčku. Obětoval se nakonec Petr a vzal si Maxovo příjmení (Müller). Jenže já jsem se tím nechtěla smířit a tak tohle příjmení píšu do závorky a k Petrovi dávám jeho chlapecké (dívčí mi zní kapku divně xD ) příjmení Malý. Už jste se do toho zamotali? xD

 

...

 

Kdy se čípek používá?

Čípek se užívá k léčbě bolestí hlavy, kloubů, svalů, nervů,
zubů a bolestí při menstruaci. Dále se používá při zvýšené teplotě
a bolestech při nachlazení, chřipce a běžných dětských onemocněních.

 

A co je to čípek najdete zde

...

 

Za beta-read děkuji Redmoony.

 

Poslední komentáře
01.04.2015 22:41:17: www.oricosmetics.cz Oriflame registrace www.ori-cosmetics.cz Oriflame katalog www.krasa365.cz Orif...
12.05.2014 21:25:29: Kosmetika Oriflame levně - Oriflame se slevou 23%, registrace nových členů Registrace Oriflame zdar...
11.07.2012 14:16:45: www.oriflame-kromeriz.cz registrace oriflame
19.06.2012 12:04:16: www.optikamaja.cz Sportovní brýle
 
Každý z nás je anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout. - L. de Crescenzo