Slash and Shonen-ai

Tam kde se snoubí země s nebem

MD House

Společné soužití...

 

Už jsem ti někdy řekl, že tvůj zadek je pod tím bílým pláštěm naprosto sexy? Ne. A asi ti to neřeknu.... Když budu příčetný. Počkat. To nejsem skoro nikdy.

Tvoje kravaty mi poslední dobou vždy ladí k očím. Cuddyová si toho určitě všimla. A když vidím ty vražedné pohledy co na tebe hází Cameronová… tak ta asi taky. Ale k mému zklamání na tom nemáš žádnou vinu... To se jen jeden diagnostik rozhodl udělat ti revoluci v šatníku. Ten pohled, co jsi po mě hodil, když jsi to zjistil... Nikdy jsem si nemyslel, že jsi takového schopen.

Musím uznat, že to, že bydlíme v jednom domě se na mě taky podepsalo. Moje pověst je zkažená. Přeci jen. Viděli jste mě někdy ve vyžehlené košili a kalhotech?! Chudáci simulanti. Měli z toho šok.

Naštěstí je i několik dobrých věcí na tom, že zase bydlíš u mě. Například.. Ach ano. Jídlo. Umíš skvěle vařit a já si vždy připadám jako v šestihvězdičkové restauraci. Masáže. Dokážeš mi namasírovat nohu kdykoliv, když vydám jen trochu bolestivý sten. Sex. Sex s tebou je úžasný. Což ti taky nikdy nepřiznám... Sakra. Řekl jsem ti to včera! A... Jedna taková maličkost, o které se ani nemusím zmiňovat... Když každou noc usínám v tvém náruči a každé ráno se v něm probouzím a cítím snídani... Mám pocit, že jsem v nebi. Má to jen malý háček. Já nejsem věřící a ty jsi žid…

*///*

 

Poznámka autora:

 

Olalalalala *tančí hula hula taneček* Konečně! Já tenhle pár zbožňuji /a vy se připravte, že to uslyšíte ještě 100x/ a konečně jsem na něj něco napsala. Jsem šťastnááááááááááááááá!

 

Beta-read: Redmoony :-*

Poslední komentáře
08.09.2009 22:42:06: Milé... prostě milé :). A výtky nemám taky žádné :).
31.07.2009 22:27:48: Ou, další nakažený Housem. Ale jedno ti nemůžu vytknout - povedlo se ti to.
 
Každý z nás je anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout. - L. de Crescenzo