Slash and Shonen-ai

Tam kde se snoubí země s nebem

Pro tebe vše, drahoušku!

8. kapitola: Hrádek La Fangig a zahrady Dark Rose

Povídka: Pro tebe vše, drahoušku

 

Upozornění: Kapánek krátký ale předsi, ne? XD

 

Pozn.Aut.: K povídce s InuSessem chci jen říct, že lenost mě dohnala XD Jmenuje se: Chvilka v trávě (doufám) a měla by tu být asi zítra. A doufám, že se tato kapča bude líbit ^^

 

8. kapitola: Hrádek La Fangig a zahrady Dark Rose

Harry rozevřel náruč a to velké zvíře se mu do něj vrhlo.  Tak prudce, že to chlapce až porazilo...

 

Byl to vlastně hodně, hodně velká puma. Asi byl nadšená toho, že Harryho vidí, protože se k němu láskyplně lísala. Byl úplně celá černá jako ta nejtemnější noc.

 

Harry se zasmál a pohladil pumu po obrovské hlavě a šeptal: „No tak. Neji. Taky tě rád vidím!“ Po tom co mu řekl chlapec jménem se puma začala ještě více lísat. Voldemortovi a Severusovi poklesla čelist. Mitsuki se tvářila neutrálně. Neji se konečně přestal „vítat“ s Harrym a obrátil svou pozornost na ostatní...

 

To bylo povolení pro Harryho, že může vstát bez toho, že znovu skončí na zemi. Vyhoupl se na nohy.

 

„To je Neji.“ Představil pumu chlapec. Neji k němu otočil pohled. Harry se usmál.

 

„Tohle je můj profesor lektvarů Severus Snape“ ukázal na Severuse a puma sledoval jeho gesto a zadívala se jantarovýma očima na Snapea. „Tohle je“ ukázal na Voldemorta a zarazil se. Nevěděl jak ho má oslovit. Poslal na Pána Zla tázavý pohled. Ten mírně pozvedl obočí a kývnul.  Na Harryho tváři se usadil krásný úsměv. „Lord Voldemort můj...“ Nějak mu to pořád nešlo z pusy. Neji se na něj tázavě podíval.

 

To si vzal slovo smotný Voldemort. „Jsem Harryho...“ Dokončit už nemohl, protože je zasypala sprška malých šipek. Mitsuki tam prudce otočila hlavou až její bílé vlasy zavláli a rudé oči se rozzářily.

 

„Musíme si pospíšit...“ Nechala Mitsuki vyznít konec do ztracena.

 

Ostatní jen kývli. Mitsuki se otočila a šla směrem, kterým šli předtím než „potkali“ Neje.  Trochu zrychlila krok. Za ní se rozešel Severus a za ním Voldemort. Ten se ohlédl za sebe kde byl Harry s tou pumou. Chlapec měl ruku na Nejově hlavě. Voldemort počkal až ho Harry dojde a pak mu šel po boku. Tak jako Neji po levé straně. Voldemort se podíval na chlapce po své levé straně. Harry měl pořád ruku na Nejově hlavě a ten vypadal nadmíru spokojeně. Pán Zla se rozhodl... Vzal Harryho pravou ruku a propletl s ní prsty.  Harry se mu zahleděl do obličeje a mírně se usmál. Neji na druhé straně mírně zavrčel. Chlapec se ne něj s nadzvednutým obočím otočil. Nejimu se zablízkli oči a zavrčel směr Voldemort. Ten se ušklíbl.

 

„Pane. Mohl byste...“ Optala se Mitsuki, která zastavila několik metrů od nich. Voldemort, Harry a Neji se totiž se zdrželi vzadu. Neji a Voldemort na sebe střídavě vrčeli a Harry se jen usmíval a krotil je.

 

Voldemort k ní zvedl hlavu ale prsty měl pořád propletené s Harryho prsty. Neji měl taky pořád Harryho ruku na hlavě, která ho občas podrbala.

 

„Jistě.“ A trochu popošel k ní a Severusovi. Přitom trochu táhl Harryho za sebou a ten musel sundat ruku z Nejovy hlavy. Ten nespokojeně zavrčel. Voldemort se ušklíbl.

 

Mitsuki stála na konci mýtiny. Když k ní společně s Harrym v patách s Nejim tak se otočila Mitsuki na druhou stranu a ukázala tam rukou. Severus už tam byl otočený. Voldemort a spol. se tam také otočili. Na vysokém konci stál nádherný hrádek La Fangig a dole pod ním, obrovské zahrady. Harry zalapal po dechu. Nevěděl co bude na konci této cesty ale to co uviděl teď mu vyrazilo dech. Voldemort se otočil na Harryho a pozoroval jeho nadšený výraz.

 

„Harry, tohle je hrádek La Fangig. Jinak jeho zahradám se říká Dark Rose. Rostou tam hlavně růže.“ Skončil. A vyšel k hrádku. Harryho samozřejmě chytl za ruku aby šel s ním. Mitsuki za nimi šla se Severusem vzadu. Neji je doběhl a přiřadil se k Harrymu levému boku.

 

******************************

Tak co? Líbilo?

 

                         Neji XD

                       Panter-puma

 

Poslední komentáře
17.07.2009 18:50:53: jéé neji! XD *matně si vzpomněla na toho z naruta XD* jen si ho hlídej, ať ti ho Voldík neukradne! X...
 
Každý z nás je anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout. - L. de Crescenzo