Slash and Shonen-ai

Tam kde se snoubí země s nebem

Pro tebe vše, drahoušku!

13. Kapitola: Láska, ta nebezpečná věc

Tom se konečně dočkal vytoužené noci.

Yaoi scéna!!!!!!!!!!!!!!!!

Na začátek kapitoly chci upozornint následující: *Stojí v uniformě dávného trubadura a připravuje si megafon a začíná hlásit* Varuji všechny jenž nebylo ještě 18 rok narození, ať se zdrží z důvodu sexuálního harašení mezi panem Potterem a lordem Voldemortem!

Jest je zřejmé, kdo to nedodrží bude (o hlavu kratší? XD ) mít problémy dále uvažovati normálně! Jde o HARAŠENÍ v plném smyslu slova a bude zde scény jenž nejsou pro oko člověka, zvířete a ufouna mladšího jichž zmíněného 18 roku!!!! Takže si pak nestěžujte!!!!! *odkašle si a odchází s pocitem, že odradila VŠECHNY kdo nemá rád YAOI a podobné věci*

Gomen za chybi..... 

 

13. Kapitola: Láska, ta nebezpečná věc

 

 

„Avada....“ Najednou Brumbál přestal a z nechápavý výrazem se sesul k zemi Voldemort na se něj podíval a pak zrak otočil tam, kde ještě před chvílí stál Brumbál. Teď tam stála Mitsuki s pořádným kusem klády. POdle jejího postavení si mohl tipnout, že to byla Mitsu kdo zneškodnil Brumbála. „Cs! Ten senilní dědek by nedokázal zabít ani mouchu natožby Vás!“ Zavrčela Mitsu a hleděla s opovržením na Brumbála v bezvědomí.

 

„Mitsuki, budeme se moc vrátit na hrádek?“ Optal se Temný Pán a přesunul si Harryho do náručí. Ten ještě hleděl na Brumbála s očima rozšířenýma strachem co by udělal, kdyby ho Mitsuki nezneškodnila.

 

Oslovená zavrtěla hlavou. „To, že jsem zneškodnila tohohle *ukázala na Brumbála* to neznamená, že tamti *rukou ukázala k hrádku* jsou fuč, mrtví a vše co by jsme si přáli. O ty se postarám ale pro vás dva by to nebylo moudré se vracet dokud to „neuklidim“ a bude tu naprosto bezpečno.“ S těmi slovy si odfoukla pramen vlasů, který jí spadl do tváře a založila ruce na prsou.

 

Temný Pán pokýval hlavou a opřel si bradu o Harryho hlavu. Chlapec si hrál s pramínkem svých vlasů.

 

Mitsuki se podívala na ně zastřeným pohledem  a najednou se usmála. „Pane.“ Oslovila pána Zla. „Mohli by jste zatím jít na hrad Slazara Zmijozela. Jsou tam smrtijedi, kteří určitě zastaví ty pošuky, kdyby  za vámi chtěli a neublíží chlapci, když jim to přikážete. Je tam bezpečno.“  Upřela na něj pohled svých krvavých očí.

 

Temný Pán pokrčil rameny a ještě pevněji objal svou lásku. Harry se spokoje uvelebil zády o pána všeho Zla a vyčkával jakže to dopadne a kap se vydají.

 

„Dobře. Budeme na hradě Salazara. Ty to tady zatím ukliď“ Mitsu si odfrkla a pohlédla na Nebelvíra. „Nejiho pošlo zítra za tebou a neměj o něj strach. Postarám se o něj“ Harry se zmohl jen na přikývnutí. Byl za tu větu tak vděčný. Než se zmohl na poděkování ucítil pod pupíkem známé škubnutí z přemístění a Mitsuki byla pryč na nahradilo jí množství barevných skvrn. Raději jen pro jistotu zavřel oči.

 

 

Když je otevřel octl se ve velkém pokoji a hleděl na postel, kterou měl vedle sebe. Najednou ucítil na krku horký, žhavý a vášnivý polibek. Lehce vzdych a naklonil hlavu tak aby Temný Pán měl lepší přístup. Ten toho okamžitě využil. Přisál se na Harryho odhalené hrdlo jako nějaký upír a kousl do úžasně citlivé pokožky na Harryho krku. Vzdych, který následoval byl rajskou hudbou pro jeho uši. Dodal si odvahy a obrátil si chlapce čelem k sobě.

 

Chvíli se na sebe dívali a pak se prudce a naléhavě políbili. Polibek byl hluboký a vášnivý. Teď si Temný Pán uvědomil jak moc po chlapci touží. Ale smí si ho vzít.

 

Tahle otázka potřebovala rychlou odpověď.

 

Po skončení polibku si Voldemort přitáhl Harryho tvář co nejblíže k té své. Sice se musel trochu sehnout ale co by pro svého andílka neudělal, že?

 

„Harry, to co teď hodláme dělat...nebo hodlám udělat...Souhlasíš s tím? Musíš mi to říci teď, pak mě už nezastavíš.“ Šeptal s naléhavostí do chlapcova citlivého ouška. Neodolal a kousl do něj. Chlapec vzdych a postavil se na špičky aby naopak mohl on šeptat své lásce.

 

„Kdybych to nechtěl tak bych tady nebyl. Chci to ... chci tě moc. Tak moc cítit v sobě, že si to nedokážeš představit.“ Šeptal s obrovskou naléhavostí a jemně se otřel o Temného Pána. „Ale dovol mi jediné. Můžu tě oslovovat Tome při našem milování?“ Voldemort by nedokázal nic upřít svému andílkovi a tak jen spěšné ano muselo postačit a znovu se vrhl na ty úžasná ústa. Ale najednou mu problesklo hlavou, že tohle je jejich první milování a tak to nesmí uspěchat. To můžou později ale poprvé je poprvé.

 

Trochu zněžnil polibek a důkladně začal prostudovávat horní patro chlapce. Ten mu odpovídal néli s menším zaujetím.

 

Přestal chlapce objímat kolem pasu a začal se zaobírat s jeho kabátkem. Chlapec následoval jeho příkladu a také se začal zajímat o hábit svého budoucího milence. Tom vyklouzl z těch úžasných úst a začal si prolíbávat cestičku. Jemným polibkem políbil nos, olízl nejprve pavou a pak i levou tvář jemně políbil bradu a pak se s radostí vrhl na hrdlo. Tam kde předtím kousl nyní jemně začal sát zčervenalou kůži.

 

Musel ignorovat svoje vzrušení, které stouplo skoro na maksimum. Chlapcovi neobratné pokusy mu rozepnout hábit moc nepomohli.

 

S úsměvem rozepnul poslední knoflík na kabátku a vrhl se na košily. Harry také překonal hábit a nyní se mu naskytl pohled na bílou košily, přes, kterou se rýsovali svaly Temného Pána. Dal ruku na místo tam kde měl mít Tom srdce. Temný pán přestal uprostřed rozepínání knoflíků u košile a žhavého polibku na krk.

 

Jemně zdvyhl Harryho bradu aby si viděli do očí.

 

Chlapec je měl zastřené nejen vášní ale také láskou a oddaností k němu. Voldemorta bodlo u srdce. Teď si byl naprosto vědom, že tohle kouzelné stvoření nikdy nepustí a nikdy nikomu nedovolí aby mu způsobil byť jen maličkou bolest. V duchu slíbil, každému takovému bolestivou a pomalou smrt.

 

Chlapec zamrkal a s tichým hlasem řekl: „ Chci se s tebou milovat...“ Jedna jediná věta a znamenala skázu pro Temného vládce.

 

Ale on nemohl nebo nechtěl jinak než mu splnit toto přání. Nahmatal hůlku v kapse a rychlím kouzlem je oba svlékl.

 

Položil Harryho na postel jemně, jakoby byl z porcelánu. Takéže byl....tedy pro něj tím největším pokladem jaký se mu dostalo.

 

Pozorně si chlapce prohlédl. Harry se pod jeho upřímným pohledem rozkošně začervenal a chtěl zakrýt rukam své vzrušení. Tom ho uprostřed pohybu zastavil a zvzal obě ruce do své jedné. „Harry.“ Skoro se s tím jménem mazlil. „Chci tě vidět. Celého. Protože si tě celého vezmu Harry“ dokončil a čekal reakci. Jak se říká: Po každé akcie je čekané reakce. Ta byla ještě víc červeně to tak již červené tváře. Tom se schovívavě usmál a podíval se co to jeho láska chtěla skrýt. Povytáhl obočí nad tím co spatřil. Byl to skoro plně naběhlí penis,

 

Na kterém se perlily drobné kapičky touhy. Tom udělal jedinou věc, která mu přícházela na mysl. Sklonil se a jemně kapičky olízl. Cíti jak se Harryho tělo pod tím jedním pochybem úplně napnulo jako struna. Tom se pro sebe usmál a povytáhl se tak aby se dívali oba do očí toho druhého.

 

Tom se skoro zastavilo srdce nad tím pohledem. Harryho černé vlasy byli rozhozené na polštáři a kousal si spodní ret aby mu neunikl sten či cokoliv jiného. Oči zastřené a rty nateklé z polibků, které byli víc než vášnivé.

 

Tom se sklonil jak už několikrát této noci k oušku a zašeptal: „Splním ti přání pod podmínkou, že budeš spolupracovat. Jinak by to nebylo příjemné ani pro jednoho.“ Harry pokýval hlavou na znamení souhlasu a roztáhl doširoka svoje nohy.

 

Tom se cítil mezi Harryho stehny jako by byli pro sebe zrozeni. Ještě jednou olízl Harryho naběhlí penis – vysoužil si tím roztřesený sten- a trochu se od chlapce odtáhl. Harry už chtěl něco namítnout ale uviděl jak tom loví v prvním šuplíku a vytáhl modrou dózu. Povítáhl obočí ale to už si Tom lehl zpátky na něj. Opřel se lokty o matraci, protože měl pocit, že je pro Harryho příliš těžký. „Co to je?“ Zeptal se s napětím v hlase chlapec. Ale také se špatně skrývaným vzrušením a pohlédl na dózu.

 

„To je lubrikant aby jsem tě nezranil, kdybych byl příliš horlivý.“ Vynadal si, protože postřehl v očích svého andílka mihnutí strachu.

 

Harry se zmohl na přikývnutí.

 

Temný Pán mu jemně nazdvihl boky a dal pod ně velký polštář z čela postele. Jeden si také dal pod kolena. Harry ještě více roztáhl nohy aby umožnil lepší přístup.

 

Tom otevřel dózu a potřel si gelem čtyři prsty. Dózu pohodil vedle a jemně začal pronikat zatím jedním prstem do Harryho.

 

Ten sebou škubl. A bolestí se mu na chvílí objevila na tváři. Tom přestal, když ji uviděl. „Dýchej.“ Poradil a sledoval jak se Harry zhluboka nadechl.  Nejdřív bolest byla pořád stejná ale po každém nádechu a výdechu bolest ustupovala. Po pár nádeších to bylo po bolesti ani památky ale zato cítil čím dál věčí vzrušení. Zavrčel a pohnul se proti Tomovu prstu. 

 

Ten se pro sebe usmál a přidal další prst. Začal svého miláčka připravovat a postupně přidal všechny čtyři prsty.

 

Harry se pod ním svíjel a myslel, že dříve umře slastí, než bude cítit Toma uvnitř sebe!

 

Když si Tom myslel, že je dost připravený jeho miláček tak vytáhl prsty. Harry flustrovaně zaskučel ale ihned přestal, když ucítil jak se do něj zasouvá svůj penis. Roztáhl nohy jak nejvíce to šlo.

 

Tom do něj pronikal pomalu a pořád se díval do Harryho tváře, kdyby se tam mihl další naznak bolesti.

 

A ten nepřicházel a tak do něj pronikl na celou svou délkou. Přitom se otřel o malý výrůstek a Harry zavzdychal a strčil si do úst pravej ukazováček a skousnul. Tomovi smysli se utápěli ve slasti a ten Harryho pohyb ho vybičoval. Nahnul se nad Harryho ústa, drsně mu vyndal prst ze rtů a políbil ho.

 

V tom polibku se oba utopily....

 

Vlny slasti se přes nich převalily jako obrovská vlna.

 

Tom se udělal do Harryho žhavého děla a Harry vyvrcholil mezi oba a postříkal je na břicha. Tom se ospale usmál. Lehce z chlapce vystoupil a natáhl se pro hůlku a oba očistil.

 

Přitáhl si Harryho do náruče a ten se tam spokojeně uvelebil. Oba byli už v polospánku, když Tom uslyšel slova, která se mu zaryli do paměti. „Miluji, tě, Tome.“ Zašeptal Harry.

 

Tom věděl, že tato slova budou jeho zkázou ale také věděl, že udělá vše aby je uslyšel znovu z těch úžasný a nejsladších úst.

 

Přece...

 

Pro svého drahouška udělá vše....

 

A oba upadli do spánku.

 

Ani jeden nevěděl co je čeká zítra ráno.

 

 

 

KONEC 13 kapitoly!!!!


Tak co????

Líbilo?

A co scéna? ??????

 

 

 

Poslední komentáře
19.07.2009 19:13:35: sakra! to bylo dobrýý!! jen tak dál Kleo-chan!
24.10.2007 21:19:59: super nádherná povídka konečně Voldy Harryho miluje ne jako v jinych povidkach...prostě super není c...
16.10.2007 16:36:31: Moc hezký.Jen tak dál=))
 
Každý z nás je anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout. - L. de Crescenzo