Slash and Shonen-ai

Tam kde se snoubí země s nebem

Tactics

Vyznání 2/2

Pokračování: Vyznání 2/2

Varování: XD je tam ehm.... velmi zblízak jejich vztah v posteli.

Od: 18. Ale pokujit je vám míň je to na vlastní nebezpečí a pokud víc tak platí to samé XD

Pozn. aut: Děkuji za připomínku, že mám Kantara špatně ^^

                

„Miluji tě Haruko…“ zašeptal Katara s usadil motýlí polibek na ústa své lásky.

 

Ta neváhala ani okamžik a objala svého Kan-chana kolem boku a vysadila si ho na klín. Kantaru mu na oplátku dal své ruce kolem jeho krku.

 

Po chvilce se od sebe odtáhly. Ale ne tak daleko. Jen aby se nadechli chladného noční vzduchu. Dotýkali se nosy.

 

Kantara seděl na Harukovi jako na dámském sedle (obě nohy na jedné straně). Na svém boku cítil pomalu rostoucí Harurovo mužství. Sám se od své lásky moc nelišil.

 

„Haruko?“ Zavrněl Kan-chan a olízl nos své lásky.

 

„Ano, lásko?“ Optal se a vychutnával si blízkost těla a duše svojí lásky. Byl mu ochoten splnit vše na co si vzpomene a usmyslí.

 

„Potřebuji tě.“ Vydechl naléhavě Katara a přisál se na Harukovi rty. Ten mu okamžitě odpověděl. Jejich jazyky se propletly v tanci jim tak dlouho odepíraném. Doslova se mazlili. Divoké, vášnivé ale také milující.

 

„Jsi si jistý?“ Zašeptal poněkud udýchaně Haruka. Sjel pohledem na Kan-chanovi rty. Byli nateklé od jeho dravých polibků. Už toho za dnešek dosáhl dost.  Může počkat… Ale to už Kan-chan stiskl jeho erekci. Jen na ni sáhl. Hakura se neubránil a zavzdychal. A to ho měl Kan-chan jenom v ruce a co teprve…

 

„Ano!“ Odpověděl mu Kantara a dál jemně hladil mužství (démonství?!) svojí lásky. Velmi jemně. Ale i to stačilo aby se erekce zvědčovala. Znovu se přisál na ty úžasné rty.

 

Haruka mu odpověděl se stejnou vášnivostí. Chvíli se líbali až se od sebe jemně odtrhli.

 

Haruka chytli Kantaru za bradu a donutil ho jemným ale rezolutním tahem aby se podíval do jeho očí. „Jestli to opravdu chceš.“ Jako souhlas kývl. „Tak vím o jednom místě kde nás nikdo nenajde a hledat nebude.“ Dopověděl Haruka a pečlivě se zadíval na tvář svého milovaného. „Tak na co čekáme?“ Řekl jen Kantara a postavil se. Haruka jen kývl a postavil se také. Teď bylo vidět o kolik je Katara menší. Asi o dvě hlavy. Haruka se shýbl a vzal si Kan-chana do náručí. Na zádech se mu objevila křídla.  Lehce se odrazil a už oba cítili jak letí vzduchem. Haruka se podíval dolů na obličej své lásky. Lehce nateklé pootevřené rty, rumnělec na tvářích a lehce zasnění pohled.  Tohle byl prostě jeho andílek...

 

Ale teď musí dávat pozor na cestu.

 

Za 5 minut

 

„Tak jsme tady.“ Řekl Haruka a přistál na nevelkou mýtinu na jejíž konci byla lezkyně.  Kantara zalapal po dechu. Bylo to okouzlující. V trávě se třepotalo pár světlušek a určitě nedaleko byl rybník, protože uslyšel kuňkání žab. Prostě romantika. Ucítil jak ho zezadu objal je milovaný. „Líbí?“ Zeptal se Hakura ale podle Kantarovi rozjasněné tváře určitě ano. „To myslíš vážně?“ Otočil se na něj Kantara a jemně ho políbil na krk. „Je to tu nádherné“ zašeptal ale potom hned dodal: „ale můžeme už pokračovat tam kde jsme skončili?“ Zašeptal naléhavě a jeho ruka si našla Harukův úd, který ihned ožil. „Tvé přání je mi rozkazem“ šeptem odpověděl Haraku a vyžádal si rty své lásky.  Jemně přejel jazykem přes jeho rty Kantara mu okamžitě povolil vstup do svých úst. Oba zavzdychali. Haruka ještě jednou vzal svou lásku do náručí a nesl ho k jeskyni.

 

Když byli uvnitř položil Haruka svého miláčka na rohož a sám si klekl mezi jeho nohy. Kan-chan vypadal...ani to nedokázal popsat. Oteklé rty, oči skryté za mlhou vášně a lásky, roztažené nohy mezi, kterými seděl a rozkošná boule, rýsovající se mezi nohama. Lehl si na Kantara ale opíral se lokty aby ne něm neležel celou vahou. „Nechceš ještě couvnout?“ Zašeptal a cítil jak ho Kantara začíná hladit po vlasech. „Myslíš, že kdybych nechtěl tak jsme teď tady?“ Haruka si to taky uvědomil. Kdyby jelo milovaný nechtěl nebyli by tady... Ale dál přemýšlet nemohl, protože se o něj Kan-chan smyslně otřel a on zasténal pod přílivem vášně. Ihned vyhledal jeho rty. Hakura cítil jak se ho Kantara snaží zbavit kabátce. Pomohl mu s tím. Jedna ruka. Druhá a kabát letěl někam do kouta. Teď stužka kolem límce také někam odletěla a košile se samozřejmostí taky. Teď byl harukův nahý hrudník vystaven Kantarovým rukám, které toho nemilosrdně využívali. Teď si Haruka uvědomil, že jeho andílek má zatím všechno oblečení a tak se spravedlivě pustil do jeho svlékání. Nakonec obou dvou nezbyli ani kalhoty.

 

Dvě vzrušená těla na, kterých se třpytili kapičky potu. Haruka si prolíbával svou cestu až ke sladké odměně. Kantara pod jeho ústy slastně vzdychal a napínal se jako struna. Haruka narazil na Kan-chanův pupík a neopomněl do něj vniknou jazykem. Vysloužil si tak další nádherně znějící steny od svého miláčka.  Už narazil na ochlupení a konečně narazil na tu „sladkou odmenu“. Vzal úd svého miláčka do úst a začal jemně sát. Kantaru se napnul jako strunak, která má každou chvíli prasknout. Haruka se nad tím jen pousmál a vrátil se zpět ke své „práci“.

 

Když bylo po všem přitáhl si Hakura Kan-chana do náručí. Oba byli zmoženi milováním. „Miluji tě.“ Zašeptal Haruka a dal své lásce něžní polibek na rty. „Já tebe přeci taky miluji.“Odpověděl Kantara a přitulil se blíž ke svému milenci. Oba usnuli.

 

                                                     End

 

 

Opening k Tactics:

bottom & top

Žádné komentáře
 
Každý z nás je anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout. - L. de Crescenzo