Slash and Shonen-ai

Tam kde se snoubí země s nebem

Beyblade

Pod rozkvetlou sakurou

JNázev: Pod rozkvetlou sakurou

Anime/Manga: Beyblade

Páry: Ray a Kai

Žánr: shonen-ai

Upozornění: ^^

                           cat XD

 

 

 

 

 

Ray si povzdech a opřel se zády o sakuru.

Kvetly.

Začalo jaro a vše kvetlo.

Ale sakury miloval a hlavně ta jejich vůně…

Zhluboka se nadechl a vsál do plic tu úžasnou vůni. Opřel se o kmen i hlavu. Tou se mu právě honily myšlenky na kapitána alias Kaii Hiwatari. Chlapec, který skoro neukazoval emoce a jen zřídka objevila. Jinak postava by…

Hmmm jak ji popsat? Vlasy dvojí barvy. Vepředu šedivo-modré a vzadu černé. Ach. Tak rád by do nich zabořil ruku, něžně rozcuchat nebo vtisknout do nich polibek…

Sen.

Sen, který se mu zdál nedosažitelný. On a Kaii. Už dlouho se mu to snažil nějak naznačit, bez výsledku. Další hluboký povzdech a zavření očí.

A nejhorší bylo, že se sice nebál zariskovat – riskoval někdy i rád a s chutí – ale tentokrát si nebyl jistý. Má mu to říci na rovinu a získat tak jeho lásku nebo výraz bez emocí a pak pohrdání a výsměch?

Nevěděl.

Radši vidět milovanou osobu, která nevěděla o lásce a chovala se jako normálně a nebo pohrdavý pohled a stranění? Nebo může doufat v lásku mezi nimi?

Nevěděl.

Alespoň né teď.

Zafoukal jemně vánek.

Větvičky se lehce ohnuly a několik okvětních lístků se uvolnilo a pomalu klesaly dolů.

Vánek taky přemístil pár pramínků Raiových vlasů, který mu sklouzl do obličeje. Zvedl ruku a ladným pohybem si je dal za ucho. Otevřel oči.

Další poryv větříku.

Sakura na Rayem tiše zašuměla. Ray se zaposlouchal. Jako kdyby mu šeptala tajemství, která zažila od té doby kdy začala růst. A, že to je mnoho let. Rai ji odhadoval na 100-letou a možná i víc…

Milostné, tragické, veselé, příběhy.

Ach. Jak by teď rád od ní slyšel radu na to jak říci jak získat lásku Kaie. Sakura znovu zašuměla. Pás okvětních lístků spadlo do Reiových vlasů. Už už se chtěl natáhnout aby je schodil ale najednou ucítil lehký dotek na hlavě a pak uviděl jak na zem spadají lístky sakury. Otočil se za osobou, která mu je smetla z hlavy a když ji ubiděl zastavilo se mu srdce.

Byl to Kaii.

Kaii, který měl obličej jen pár centimetrů od jeho.

Srdce se prudce rozbušilo.

„Kaii“ šeptnul Ray tichounce jako by se bál, že to je jen sen.

„Ano“ zavrněl Kaii.

„Co tu děláš?“ „Už chvíli tě pozoruji“ a přiblížil svůj obličej ještě blíže k Rayovy. „A co jsi vypozoroval?“ Zeptal se Ray a užíval si samotného okamžiku, že je Kaii s ním. „Hmm. To, že ti potřebuji něco říct. Něco co se týká nás obou“ „Obou?“ Ray začínal být kapánek nervózní. Co mi může Kaii chtít?

Další poryv větru. Tentokrát spadlo pár zelených lístečků do vlasů Kaie. Ray neváhal využít takové příležitosti se alespoň dotknou jednoho pramenu. Natáhl ruku a lehounce smetl těch pár lístků. Netušíc, že to stejné před chvíli udělal i Kaii. Stejný pohyb, stejný záměr dotkout se vlasů toho druhého. Kaii se zachvěl pod tím dotekem.

Když Ray stahoval ruku zpátky Kaii ji chytil a proplety s ním prsty. Ray nejdří nechápavě se podíval na ruce a pak Kaiovy do tváře.

A než stačil cokoliv udělat, podniknou a vůbec se i nadechnout ucítil Kaiovy rty na svých.

Úplně překvapením ztuhnul.

On se dočkal! Kaii ho políbil!

Když Kaii opatrně a váhavě obkroužil jazykem konturu Rayových rtů byl mile překvapen, že byl ihned vpuštěn dovnitř.

Rayovy došla trpělivost. Kromě spojení rtů a sevření dlaně vůbec Kaiie necítil. Lehce pustil Kaiovu ruku a ten než si toho všiml už měl Raiovy ruce kolem krku. Kaii pocítil touchu ho chytnout kolem pasu. Kolem velmi přitažlivého pasu.

Ale z polibku jim začal docházet kyslík. Rty od sebe lehounce odpojily a Ray neodolal a ještě je olízl. Ten se nad tím jenom mírně usmál. Vždyt‘ se není čemu divit. Ray v mnohých ohledech připomínal kočku i jeho babladový duch byl velký Tygr.

Kaii chytil Rayův obličej do rukou a dlouze se mu zadíval do jeho jantarových očí. Pak se nadech. „Rae. Víš já tě…“ Ale přerušil ho ukazováček na jeho rtech. „Já tě miluji.“ Zašeptal Ray a nejistě se podíval na Kaie. „Já tebe taky,“ řekl Kaii. „A víš proč?“ Ray jen zavrtě hlavou. „Pro tvou nádhernou postavu vlasy, nezkrotné oči a dvoji překrásnou duši“ šeptal mu do ucha Kaii. Ray se pod těmi slovy začervenal. Kaii, který mu pořád držel hlavu byl okouzlen ruměncem na tvářích jeho lásky.

Rei se lehounce vyhoupl na špičky a vtiskl Kaiovy na ústa motýlí polibek a když se chtěl odtáhnou Kaii si ho zase přitáhl. Jeho ruce už nebyli na Reyově tváři ale kolem jeho pasu. Rey zase přesunul ruce kolem Kaiova krku.

Tak tam stály užívali si přítomnosti toho druhého a dotyk rtů.

A ani jeden si nevšiml, že sakura se prohnula pod náporem větru a pustila dolu déšť okvětních růžových plátků…

     ray X kai

 

Žádné komentáře
 
Každý z nás je anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout. - L. de Crescenzo