Slash and Shonen-ai

Tam kde se snoubí země s nebem

Jednorázovky

Přestávka

Název: Přestávka
Pro: Sanasami
Fantom: Naruto
Pár: Sasuke a Naruto
 

   „Bože! Kolik těch papíru ještě je?!“ Zaskuhral Hokage Listové vesnice. Podíval se svým blankytně modrým pohledem na dvě kopy papírů. Jedna velká(byla velká asi jako on, když seděl!) a druhá s obsahem asi pěti papírů.  Naštěstí pro něho ta s menším počtem papírů patřila k nevyřízeným. Slíbil si že to vyřídí do oběda. Byli mezi nimi formality, doklady, žádosti, akce. To vše musel vyřítit jako Hokage. Ale nelituje toho, že se jím stal. Splnil se mu sen... Dospělí ho brali s úctou a děti se ho nebáli a za to mu nosily květiny.    Dveře vrzly a dovnitř vstoupil kapitán Jouninů. Naruto ani nezvedal hlavu od těch pěti papírů co právě pročítal. „Jsi rychlí.“ Promluvil jounin a přešel k blonďatému muži ze zadu a dal mu ruce na ztuhlá ramena. Celí den tu tak seděl... I ten předešlý.... „Měl bys toho nechat, alespoň na chvíli.“ Přemlouvání. „Měl bys sis dát přestávku. Pozvu tě na ramen...“ Tlačil dál kapitán a jemně mu při tom masíroval ramena. Čuchl k blonďatým vlasům, teď dosahujících na ramena. Naruto si povzdechl a opřel se o opěrku křesla, tak aby viděl na kapitána. Ten se teď nad ním tyčil a lehce se usmíval. Naruto se zahleděl do tmavě až černě zbarvených očí, v kterých se byl schopen ztratit. Tak moc dobře známá tvář lemována tmavými kadeřemi. Sasuke...

Tak dlouho ho marně hledal...

   Ale nakonec se vrátil sám. Zkrvavený, vážně zraněný, vyhublí a v rukách plášť člena Akatsuki. Nemuseli se ptát čí je to plášť. Ten jednoduše šťastný výraz v očích Sasukeho Uchihy byl nad slunce jasnější. Itachi Uchiha byl mrtev a jeho bratr žil. Naruto byl, v ten den tak šťastný! A když v nemocničním pokoji slyšel přímo z Sasukeho rtů jestli s ním chce být do konce života, myslel si že to nemůže být lepší. Ale ono mohlo. Nedlouho po jejich svatbě Tsunade odstoupila z pozice aktivního Hokage a navrhla Naruta jako vůdce vesnici. Všichni ho přijali za právoplatného a zasloužilého Hokage.

   Sakura sice byla trochu zklamaná, že Sasuke miluje a teď je již ženatý s Narutem, ale překousla to a přijala místo zdravotního ninji v Konoze. I Sasuke si našel místo. Jako jounin a to jako jejich kapitán. Samozřejmě že mu to chvíli trvalo, ale nakonec ho dostal. Mnoho lidí se ho dokonce bálo, protože dokázal zabít Itachiho a někteří ho dokonce navrhovali jako Hokage místo Naruto. Samozřejmě, že jakmile tohle vyslechl prohodil v lepším případě člověka oknem. V horším....no. Musel zasahovat Naruto jako Hokage někdy i jako manžel a milenec.

   Přivřel oči a nechal se jemně masírovat těma kouzelnýma rukama... „Tak ramen?“ Skoro zavrněl Hokage. Jounin jen pokýval hlavou a shlížel dolů na svého hokage. Byl překrásný. Za ty roky co on se změnil k nepoznání on snad jenom vyměnil tu svou bundu. To co vše naučil, ale bylo úžasné. A on se ho pořád snažil najít hlupáček. Ještě jednou jemně pocuchal ty zlaté vlasy a přešel ke dveřím. Pořád jim ještě zůstalo, že si rozumí i beze slov. Naruto lehce zafuněl a vstal. Cestou sebral z druhé židle svůj hokage klobouk se znakem. Černo oranřové plášť se v rychlejším pohybu lehce zavlnil. Sasuke mu podržel dveře, aby mohl Naruto projít. Hokage se lehce křivě usmál, ale pokračoval chodbou a Sasuke za ním.

   Procházeli liduprázdnými chodbami. Naruto cítil jak je Sasuke nervózní. Což bylo divné. Když procházeli kolem jedné prázdné třídy ucítil Naruto jak ho Sasuke popadl za ruku a doslova hodil do volné třídy. Než se zmohl na nějaký odpor, tak ucítil na svých rtech žhavý polibek. Pak ani nechtěl...

   Když Sasuke přirazil Naruta ke zdi, spadl hokagemu klobouk na zem. To byla ale oboum jedno. Nedočkavé a chtivé ruce mladého kapitána zajeli pod róbu svého hokage. Ten zavzdychal a byl schopen jen obejmout Sasukeho kolem krku. Ten se usmál a znovu ho políbil. Tentokrát jemně a láskyplně. Nechtěl svému hokagemu ublížit... Rukama jezdil po vypracovaném těle. Jeden pohyb a plášť byl dole vedle klobouku a nedlouho na to ho následovaly i ostatní svršky.

   Chtěl tak pokračovat i se spodním pádle, ale zaslechl jak někdo volá hokageho. „Ksakru!“ Špitl potichu. Jak vidno Naruto to musel také zaslechnout, protože začal hledat své černé kalhoty. Když byli kroky skoro u nich hokage byl oblečen jak se sluší a patří a Sasuke mu už jen upravoval klobouk.

   Na chvíli zastavil své pohyby a upřel na Naruta svůj temný pohled. Docela pomalu se oba k sobě naklonili a dali se cudný polibek na rty. Těsně před tím, než se rozrazily dveře od učebny se objali. Jemně. Naruto měl paže ovinuté kolem Sasukeho krku a Sasuke ho držel lehýnce kolem pasu. Právě představovali dokonalý pár.

   Dveře se rozrazily a jakoby přetrhly tu krátkou a kouzelnou chvíli mezi nimi.

   „Hokage-sama!“ Zavolal ninja, který pro něj doběhl. Byl celý schvácený. Naruto kývl hlavou a chtěl se vyprostit s jouninova sevření. Ten ho pustil až na jeho levou ruku, tam kde měl snubní prsten. Vzal jí a jemně ho políbil na hřbet ruky a potom do dlaně. Při tom si nemohl nevšimnout, jak se Naruto jemně začervenal. Pustil ruku a jemně poklonil hlavu. Naruto lehce sklopil oči a vydal se za ninjou, který nervózně přešlapoval u dveří. Když byl ve dveřích tak se naposledy na Sasukeho otočil. „Tak si myslím, že přestávka skončila.“ Povzdechl si. Sasuke se umál a poslal mu vzdušný polibek. Hokage ho chytil a odešel za ninjou.

   Hokage se protáhl v pohodlném křesle. Konečně! Konečně měl za sebou to vyřizování, s kterým se tak mořil.

   Najednou ucítil až přiliž známou vůni. Otočil se v židli, která byla prozíravě i točící a podíval se za sebe do okna. Tam seděl Sasuke a v ruce dvě misky ramenu. „Když jsem nemohl předtím, tak můžu teď, ne?“ S tím slezl z parapetu a sedl si před Naruta na stůl. Ten se usmál, kývl a otočil se na židli, tak aby byl čelem k Sasukemu. Sasuke vzal hůlky a natočil na ně těstoviny. Naruto poslušně otevřel pusu a nechal se krmit. Když byla první miska skoro prázdná, tak si Sasuke všiml, že je Naruto lehce umazaný. Sklonil se nad něho a slízl mu kousek omáčky, kterou měl v koutku úst. Naruto se rozpustile usmál a stáhl si Sasukeho s plánem dokončit, to s čím byli přerušeni.

 

Konec!

 

naruto240ry.gif Hokage Naruto and Anbu Sasuke image by Angel_of_Light_and_Wind

 

Vlastně se mu splnilo vše co chtěl i...

Poslední komentáře
10.05.2008 23:03:05: skvělé smiley${1} jen tak dál smiley${1}
 
Každý z nás je anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout. - L. de Crescenzo